Tygodnik Głogowski. Więcej niż tygodnik

 • wideo i teksty z plusem
 • aktualności z regionu
 • zdjęcia
 • wcześniej niż w kiosku
 • nowy numer w każdy czwartek o godz. 18.00

Zamknij

Zawody strażacko - sportowe OSP gminy Pęcław (FOTO)
Tygodnik Głogowski / Nr 92 - 14 lipca

Zawody strażacko - sportowe OSP gminy Pęcław (FOTO)

Na boisku sportowym w Wietszycach zorganizowano Zawody Sportowo-Pożarnicze....

Na boisku sportowym w Wietszycach zorganizowano Zawody Sportowo-Pożarnicze. Wzięły w nim udział pięć z sześciu jednostek OSP z gminy Pęcław. W rywalizacji Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych najlepsza była Białołęka. W zmaganiach strażaków OSP pierwsze miejsce zajęła jednostka z Wietszyc, drugie z...

Aktualności

Numery archiwalne

Archiwum

  XZamknij
  Głogowianie na Mistrzostwach Europy. Na zdjęciu Maciej Domińczak i Patrycja Krawczyk. Głogowianie na Mistrzostwach Europy. Na zdjęciu Maciej Domińczak i Patrycja Krawczyk. Głogowianie na Mistrzostwach Europy. Na zdjęciu Maciej Domińczak i Patrycja Krawczyk.
  Aktualności

  Legion walczy na Mistrzostwach Europy

  © Legion Głogów zamknij
  Kacper Chudzik Aktualności
  Maciej Domińczak i Patrycja Krawczyk z Legionu Głogów znaleźli się w kadrze Polski na Mistrzostwach Europy w K-1. Domińczak niestety przegrał walkę i odpadł z turnieju. Do półfinału dostała się jednak Patrycja.
  W hiszpańskim Bilbao Maciej Domińczak zmierzył się z Włochem Lucą Donadio. Niestety, głogowianin pojedynek przegrał stosunkiem głosów 1-2. <br> <br>– Zabrakło agresji, adrenaliny, która zwykle jest obecna przy takich walkach. Natłok obowiązków zepsuł głowę, nie potrafiłem wewnętrznie się zmobilizować do pracy na swoim poziomie – mówił po walce Domińczak. – Popsułem tą walkę. Ja i tylko Ja…. Ale nie o to chodzi aby się użalać nad sobą, nie ma na to czasu, życie toczy się dalej! Z miejsca przeszedłem na drugą stronę lin i razem z Trenerem Tomaszem Mamulskim prowadzimy do walk zawodników i zawodniczki kadry K-1 Rules. <br> <br>I faktycznie. Trenerskie rady przydały się Patrycji Krawczyk walczącej z Chorwatką Anitą Cenan. Zawodniczka Legionu pokonała rywalkę i dostała się do półfinału, w którym zawalczy już w piątek. Głogowianka zapowiada walkę o złoto. Jaki jednak nie byłby wynik półfinału, Patrycja ma już zapewniony brązowy medal. <br> <br>Za trzy tygodnie Mistrzostwa Europy kick-light w Mariborze, w których głogowianie też wezmą udział. Maciej Domińczak zapowiada, że postara się poprawić wynik sprzed dwóch lat, kiedy to zdobył tam brąz.